Приготуйте неповторний ароматний та смачний хліб на заквасці. Хліб приготовлений виключно на заквасці, не викликає здуття живота, легше засвоюється, смачніший, скоринка хрусткіша й ароматніша, може зберігається до 7 днів і може бути виготовлений з трьох інгредієнтів – борошна, вода та сіль.
Одним позитивним моментом закваски є те, що її бактерії в борошні розщеплюють складні зв’язки глютену і фітинової кислоти на простіші, які не обтяжують наш організм. Тому наш організм здатний запасати вітаміни й мінерали які знаходяться у борошні.

 

Поради до розмноження.
Розділіть закваску на дві рівні частини у двох скляних банках  (0,5 л). Додайте до закваски 50 мл води та 2 столові ложки борошна (житнього). Перемішайте і залишіть закваску в теплому місці (23-28 оС) на 2-3 години, закваска має піднятися у 2-3 рази. Після цього одну скляну банку закрийте пластиковою кришкою і покладіть у холодильник, де закваска спокійно може зберігатися до 7-10 днів. Другу банку зі свіжою закваскою можна використати для випікання хліба або булочок.

 

Склад продукту: борошно житнє, вода фільтрована, природні бактерії бродіння.

Зберігати у прохолодному темному місці.

Термін придатності 7 днів при температурі 3  оС.
Зберігати закваску обов'язково потрібно в холодильнику.

ВАЖЛИВО!!! Для цілісності та збереження товар необхідно забрати зі складу служби доставки в перший день надходження. Якщо довгий час закваска пробуде в теплі без доступу до повітря, вона може вибухнути і витекти.

Країна виробник: Україна

127
в цій же категорії
6 інших товарів в цій категорії:

Відгуки (0)

Send a message

Please login to send messages:

Login as a customer

No account? Register here!

Or quick message:

New comment
Your comment has been added and will be available once approved by a moderator.

New comment
Your comment has been published!

Report Comment
Thank you for reporting.

Report Comment
Report spam, abuse, or inappropriate content
Edit Comment