Білий перець має більш ніжний смак. Відразу дає страві гостроту, на відміну від чорного, смак якого розвивається лише пізніше. Білий перець більше рекомендується для білого м’яса, ми кладемо його в супи та страви з овочів.
Перець білий можна використовувати практично для приготування всіх страв: супи, м'ясні страви, салати, заправки, соуси, маринади, риба. Можна використовувати цілком або меленою, за винятком солодких страв.

Перець є хорошим консервантом, тому практично незамінний при приготуванні фаршированих виробів і ковбас. Використовується для страв після заправки.
Білий перець має набагато більшу лікувальну дію, ніж чорний. У стародавній китайській медицині артрит часто лікували білим перцем, а також використовували для відновлення і зміцнення організму.

Білий перець, це червона, стигла ягода куща перцю, їх замочують у воді на тиждень, а потім очищають від стінки плоду, залишаючи тільки кісточкові насіння. Потім їх сушать на сонці. Це надає білому перцю характерний жовтувато-білий колір. Завдяки видаленій стінці плодів (в основному гострий активний інгредієнт перцю), білий перець менш гострий і має більш м’який аромат, ніж інші сорти перцю.

Країна походження: В'єтнам

140

Характеристики

Країна походження
В'єтнам
в цій же категорії
6 інших товарів в цій категорії:

Відгуки (0)

Send a message

Please login to send messages:

Login as a customer

No account? Register here!

Or quick message:

New comment
Your comment has been added and will be available once approved by a moderator.

New comment
Your comment has been published!

Report Comment
Thank you for reporting.

Report Comment
Report spam, abuse, or inappropriate content
Edit Comment